Ziemassvētku akcija

2017.gada 14. decembrī Daugavpils pilsētas 2.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē ieradās labdarības gariņš ar savu labo rūķu deleģētiem pārstāvjiem, kuri atnesa bērniem prieku, dziesmas, dejas un jauka, siltas, pūkainas un mīļas ziemassvētku dāvanas.

Tuvojoties 2017. gada nogalei, pirmsskolas izglītības absolventa tētis, Sergeijs Filipovs nolēma paveikt labu darbu, un sociālajā vietnē Facebook aicināja interesentus apvienoties, lai kopā nestu prieku un sagādātu nelielas ziemassvētku dāvanas katram mazajam izglītības iestādes audzēknim. Pēc Sergeja stāstītā, atsauksme esot bijusi negaidīti liela. Tāpēc izdevies sagādāt katram izglītības iestādes bērnam ar rokām adītas cepurītes, cimdiņus un šallītes. Katrs bērns tika arī pie kārotiem saldumiem un rotaļlietām, kā arī dažādām kancelejas precēm.

Ierodoties izglītības iestādē, labdari bija parūpējušies arī par izpriecu bērniem, kurā viņi klausijās un dziedāja ziemassvētku dziesmas, bet dancoja un pamatīgi izkustējās kopā ar klaunu Hohotušku. Visu izpriecas laiku bērniem bija iespēja iegūt fantastiskus pašu izvēlētus zīmējumus uz sejas vai rokas. Bērni bija sajūsmā par jauki pavadīto dienu un pateicīgi par dāvanām.

Izglītības iestādes kolektīvs vēlas pateikties entuziastiem par viņu sirsnību un ieguldītajām pūlēm bagātinot šo svētku laiku ar labestību, dāsnumu un sirsnību, sakot milzīgu paldies visiem!