UNESCO nedēļa 2017

Jau ceturto gadu pēc kārtas Daugavpils pilsētas 2. speciālā pirmsskolas izglītības iestāde piedalās UNESCO nedēļas aktivitātēs kultūras mantojuma apzināšanā. UNESCO nedēļa norisinājās no 2017. gada 9. līdz 15. oktobrim.
Atzīmējot mūsdienu pasaules mainīgo dabu, aktuāls kļūst jautājums par vērtībām, kas vieno un sniedz stabilitātes, piederības un sakņu izjūtu. UNESCO Latvijas Nacionālā komisija kultūras mantojuma saglabāšanai un nemitīgai tā pārradīšanai pievērš lielu nozīmi globālas, nacionālas un lokālas piederības sajūtas un identitātes meklējumos. Šogad UNESCO nedēļas tēma bija “Kultūras mantojums lietojumā”, kuras ietvaros UNESCO Latvijas Nacionālā komisija aicināja pievērsties tēmām, kurās ikdienā saskaras materiālais un nemateriālais kultūras mantojums. Nedēļas ietvaros ikviens interesents tika aicināts:
– iepazīties ar Latvijas ēdiena gatavošanas tradīcijām, pētīt kopīgās un atšķirīgās iezīmes
dažādos reģionos;
– doties ciemos pie recepšu zinātājām/iem, dokumentēt un aprakstīt senas un ne tik senas receptes;
– doties uz muzejiem, bibliotēkām un pētīt senās receptes, mēģināt tās pagatavot, kā arī dokumentēt un aprakstīt pagatavošanas procesu;
– starptautiskās izglītības akcijas “Pasaules lielākā mācību stunda” ietvaros analizēt, cik ilgtspējīgs un veselīgs ir tradicionālais ēdiens šodien.
Daugavpils pilsētas 2. speciālā pirmsskolas izglītības iestāde nolēma pievērsties ēdiena gatavošanas tradīcijām mūsu dzimtajā Latgales novadā un kopā ar vecākiem izveidot vienotu pirmsskolas izglītības iestādes pavārgrāmatu „Mūsu gardākās receptes toreiz un tagad.”
Pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu vecākiem tika piedāvāts padalīties ar savas ģimenes mīļākā ēdiena recepti, kuras apkopotas, savukārt katrā grupā, bērni kopā ar skolotājām paši izvēlējās kādu recepti, kuru pagatavoja. Kādi cepa ābolmaizītes, citi gatavoja izsenis izslavēt latviešu tradicionālo ēdienu kartupeļu biezeni ar biezpienu, savukārt citi veidoja saldos biezpiena namiņu ar marmelādi.
Nedēļa izdevās īpaši garda. Bērni bija īpaši sajūsmināti būt par gatavošanas procesa dalībniekiem, iejusties mazo pavāru lomās. Dienas beigās, tiekoties pie siltas tējas tasītes, ar savu veikumu bērni pacienāja savus mīļos vecākus.
Nedēļas garumā mēs atklājām, ka daudzas ģimenes un bērnus vieno tieši viņu ēdienu izvēle ģimenēs un garšas kultūras, izvēloties garšīgākos ēdienus no vecmāmiņu recepšu grāmatām.

Informāciju sagatavoja: vadītājas vietniece Zane Novicka